PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
"Kujtojmë, për të mos harruar" programi i posaçëm-Zhang Zailiang
2014-11-27 16:33:29 CRI Komenti juaj Printoni
Kryeministri Zhou En Lai vizitoi specialistët kinezë në Shqipëri

Zhang Zailiang dhe specialistët kinezë të kulturës


1 2 3
Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China