PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Publikohen fotografitë e Angelina Jolie të 20 vjetëve më parë
2014-12-22 16:57:42 CRI Komenti juaj Printoni

Emri i Angelina Jolie doli gjatë piraterisë kibernetike ndaj "Sony"-t, por 20 vjet më parë ajo promovonte filmin "Hackers" ("Piratët e internetit"), ku takoi bashkëshortin e vet të parë Jonny Lee Miller. Pamjet u fotografuan nga Marcel Indik si pjesë e një fushate promocionale dhe shumë prej tyre kanë qenë të papublikuara deri tani.

(Foto: marcelphotocom Splash News/东方IC)

 


1 2 3
Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China