PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Makao-Akomodimi
2014-12-19 14:26:56 CRI Komenti juaj Printoni

Akomodimi:

Hotel "Venetian Macao"

Ju sugjerojmë të qëndroni në hotelin "Venetian Macao" me një ambient shumë të veçantë e relaksues. Atje do të gjeni qiell artificial, do të argëtoheni me shfaqjet artistike dhe do të blini në qendra tregtare, të gjitha të një niveli tepër të lartë. Mëngjesi në këtë hotel është më i mirë se një darkë me 5 yje. Po të keni dëshirë, mund të vizitoni kazinonë, për të provuar fatin pse jo edhe për të fituar.

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China