PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Kina dhe Republika Çeke vendosin krijimin e partneritetit strategjik
2016-03-30 17:04:42 CRI Komenti juaj Printoni

Kina dhe Republika Çeke do të krijojnë partneritet strategjik. Vendimi u mor të martën, gjatë vizitës së parë shtetërore të presidentit kinez Xi Jinping në Republikën Çeke.

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China