Ju bëftë mirë! (Episodi i dytë)

2020-01-20 16:37:43 CRI Komenti juaj Printoni

Një vezë mund të gatuhet në mënyra të ndryshme në Kinë dhe në vende të tjera si për mëngjes, për drekë, darkë e madje si pije.
Mrekulli
Lajmet Kryesore