Britani: Nisin javët e kulturës e turizmit të Kinës 2020 në internet

2020-05-12 11:08:39 CRI Komenti juaj Printoni

Një program i promovimit të turizmit dhe kulturës kineze në internet ka nisur në Britani.

Programi dymujor përfshin një përzgjedhje të letërsisë, muzikës e fotografisë, për ata që qëndrojnë në shtëpi ose punojnë nga shtëpia.

Mrekulli
Lajmet Kryesore