Seriali "The Lord of the Rings" konfirmon aktorët kryesorë

2020-01-16 17:31:11 CRI Komenti juaj Printoni

Trupa e aktorëve të serialit televiziv "Lord of the Rings" është mbledhur nga platforma transmetuese "Amazon".

Aktori "Game of Thrones" Robert Aramayo do të jetë protagonist në rolin e Beldor dhe do të luajë me 14 aktorë të tjerë.

Produksioni do të dalë në muajin shkurt.

Koha e serialit televiziv është përpara ngjarjeve të triologjisë së librit "Lord of the Rings" dhe aventurave të Aragorn, Gandalf dhe Frodo.

Tani ka dalë sezoni i dytë i "The Lord of the Rings"

Regjisori i filmit "Jurassic World: Fallen Kingdom" J.A. Bayona ka prodhuar dy episodet e para.

Mrekulli
Lajmet Kryesore