Jennifer Lopez - Marrja e një Oscar-i do të ishte gjithçka për mua

2019-10-29 15:59:28 CRI Komenti juaj Printoni

Performanca e Jennifer Lopez në "Hustlers" u prit ngrohtë, në kohën kur elita e Hollywood-it u bashkua për dhënien e Çmimeve të Guvernatorëve. Lopez foli e emocionuar duke shpjeguar se çdo të thoshte nominimi i Oscar-it për rolin.

"Do të ishte gjithçka për mua. Ashtu si një vajzë e vogël ti ke ëndërr të bëhesh aktore, këngëtare, kërcimtare, performuese dhe sigurisht e imagjinon veten atje duke mbajtur Oscar-in tënd, duke dhënë fjalimin tënd. E imagjinon veten duke kënduar në Super Bowl."

Lopez tha se dëshiron gjithashtu ta bëjë performancën e saj të radhës në Super Bowl një "shfaqje fantastike."

Mrekulli
Lajmet Kryesore