Së shpejti në ankand veshjet ikonike të Marilyn Monroe në Mbretërinë e Bashkuar

2019-09-27 11:29:56 CRI Komenti juaj Printoni

Disa nga fustanet ikonike të Marilyn Monroe do të dalin në ankand në fillim të nëntorit në Londër.

Katër nga veshjet më të famshme të Monroe janë duke u shfaqur në një hotel në qender të Londrës, me katër nga filmat e saj më të famshëm që do të shfaqen gjatë dy javëve të ardhshme. Bari i hotelit po shërben edhe katër kokteje të ndryshme që përputhen me veshjet.

Hoteli May Fair po shfaq filmat "Zotërinjtë preferojnë bjondet", "Nuk ka asnjë biznes si show biznesi", "Lumi pa kthim" dhe "Disa e pëlqejnë të nxehtë", nga 27 shtatori deri më 18 tetor - me veshjet nga këto filma që po ekspozohen në hotel.

Veshjet do të ekspozohen deri më 21 tetor, me ankandin që zhvillohet në Los Angeles më 1 nëntor.

Mrekulli