Presidenti kinez përfundon vizitën shtetërore në Mianmar

2020-01-19 09:32:23 CRI Komenti juaj Printoni

Presidenti kinez X. J. përfundoi të shtunën vizitën shtetërore në Mianmar dhe u kthye në Kinë. Ai u përcoll në aeroport nga zv.kryeministri i Mianmarit dhe disa ministra.

Mrekulli
Lajmet Kryesore