Harry dhe Meghan-i lejohen të jetojnë me kohë të pjesshme në Kanada

2020-01-14 09:52:32 CRI Komenti juaj Printoni

Mbretëresha britanike Elizabeth II thotë se ajo ka pranuar të lejojë që Princi Harry dhe Meghan të realizojnë dëshirën e tyre për një jetë më të pavarur, duke jetuar me kohë të pjesshme në Kanada.

Ajo u shpreh gjithashtu se familja e saj dhe ajo vetë e mbështetin plotësisht dëshirën e Harry-t dhe Meghan-it për të krijuar një jetë të re si një familje e re. (Fang Xiaoyu)

Mrekulli
Lajmet Kryesore