Fillon faza e dytë e shitjes së biletave për Kupën e Botës në futboll

2017-12-06 19:03:26 CRI Komenti juaj Printoni
FIFA ka bërë të ditur të mërkurën se ka nisur faza e dytë e shitjes së biletave për Kupën e Botës 2018 në Rusi, që do të zgjasë deri më 3 prill.

Nga 5 dhjetor deri më 31 janar, biletat do të shiten në bazë të parimit të përzgjedhjes së rastësishme, dhe nga 13 mars deri më 3 prill sipas parimit "të parit i shërbehet i pari".

Kupa e Botës në futboll në Rusi do të zhvillohet nga 14 qershori deri më 15 korrik 2018.

Mrekulli
Lajmet Kryesore