Video/ Raf Simons prezanton koleksionin pranverë/verë 2018

2017-07-12 17:56:58 CRI Komenti juaj Printoni

Stilisti Raf Simons prezanton koleksionin pranverë/verë 2018 në Chinatown-iin e Nju Jorkut.

Peizazhet dhe zhurmat e Chinatown-it të metropolit të ShBA-së shërbyen si skenë për prezantimin e koleksionit pranverë/verë 2018 të stilistit Raf Simons.

Java e modës e Nju Jorkut për meshkuj zgjat deri më 13 korrik.

Mrekulli
Lajmet Kryesore